Вы здесь

2017-09-28 14:00:00

28 вересня IT INSTITUTE взяв участь у круглому столі, присвяченому аналізу новоприйнятої освітньої реформи. 

 

Учасниками круглого столу стали близько 20 експертів, науковців, викладачів середньої та вищої школи, представників громадськості, журналістів інформаційних агенцій, провідних ЗМІ та телеканалів.

 

«Протягом останніх років спостерігається стійка деградація української освіти. Країна рухається в майбутнє, тільки тоді коли зберігає пріоритети майбутнього в сьогоденні. Розум – це основна цінність країни. Тому питання адаптації системи освіти до потреб майбутнього є життєво необхідним. Ми наближаємося до часу, коли машини стануть краще людини при виконанні майже будь-якого завдання. Тому українське суспільство має заздалегідь підготуватися до наступу цього моменту», – прокоментував освітні зміни Ярослав Деркаченко.

З огляду на актуальність та злободенність обговорюваного питання дискусія відбувалася вкрай інтенсивно у живій та гарячій атмосфері. Учасники круглого столу мали змогу висловити експертні думки з приводу усіх «за» та  «проти» освітньої реформи.

Експерти зійшлися на думці, що українській освіті реформування життєво необхідне, однак новоприйнятий закон перенасичений декларативними заявами, протиріччями та сумнівними твердженнями і фактично не містить конкретних механізмів щодо практичної реалізації його положень.

У ході круглого столу, по результатам дискусій та обговорень, була складена резолюція – напрацювання практичних та конкретних експертних пропозицій, які буде надано до Міністерства освіти та науки України.